Αγωνιστικό Πρόγραμμα, 15 Αυγούστου

0
5
13872649_1008886045876851_9218685215271547700_n_2ΣΤΙΒΟΣ

15.30 Τριπλούν Ανδρών (προκριματικά)
15.35 200μ Γυναικών (προκριματικές σειρές)
16.25  3.000μ στιπλ Ανδρών (προκριματικές σειρές)
16.40 Σφυροβολία Γυναικών (ΤΕΛΙΚΟΣ)
17.15 3.000μ στιπλ Γυναικών (ΤΕΛΙΚΟΣ)
17.30 400μ εμπόδια Ανδρών (προκριματικές σειρές)

02.30 Δισκοβολία Γυναικών (προκριματικός, Α΄ γκρουπ)
02.35 Επί κοντώ Ανδρών (ΤΕΛΙΚΟΣ)
02.40 110μ εμπόδια Ανδρών (προκριματικές σειρές)
03.30 400μ εμπόδια Γυναικών (προκριματικές σειρές)
03.50 Δισκοβολία Γυναικών (προκριματικός, Β΄ γκρουπ)
04.25 800μ Ανδρών (ΤΕΛΙΚΟΣ)
04.45 400μ Γυναικών (ΤΕΛΙΚΟΣ)

ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

20:00 Κρίκοι ανδρών (ΤΕΛΙΚΟΣ)
20:54 Άλμα ανδρών (ΤΕΛΙΚΟΣ)
21:46 Δοκός ισορροπίας γυναικών (ΤΕΛΙΚΟΣ)

ΜΠΑΝΤΜΙΝΤΟΝ

14:30-19:30 Γύρος των «16» Ανδρών
Προημιτελικά διπλών Ανδρών
Προημιτελικά διπλών Γυναικών
23:30-05:00 Γύρος των «16» Ανδρών
Γύρος των «16» Γυναικών
Ημιτελικά μικτών

ΠΥΓΜΑΧΙΑ

17:00 Προημιτελικοί 60 κιλά Γυναικών
17:30 Προκριματικοί 52 κιλά Ανδρών
18:30 Ημιτελικός 69 κιλά Ανδρων
18:45 Προημιτελικοί 75 κιλά Ανδρών
23:00 Προημιτελικοί 60 κιλά Γυναικών
23:30 Προκριματικοί 52 κιλά Ανδρών
00:30 Ημιτελικός 69 κιλά Ανδρων
00:45 Προημιτελικοί 75 κιλά Ανδρών
01:15 ΤΕΛΙΚΟΣ 91 κιλά Ανδρών

ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ ΗΡΕΜΩΝ ΝΕΡΩΝ

15:00-17:30
Προκριματικά, Ημιτελικά: Κ1 ανδρών 1000μ.
Προκριματικά, Ημιτελικά: Κ2 γυναικών 500μ.
Προκριματικά, Ημιτελικά: Κ1 γυναικών 200μ.
Προκριματικά, Ημιτελικά: C1 ανδρών 1000μ.

ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ

16:00 Ατομικό Σπριντ Γυναικών (1/8 Finals ? Σειρές)
16:21 Omnium Ανδρών (Time Trial ? 4/6)
16:50 Ατομικό Σπριντ Γυναικών (1/8 Finals ? Ρεπεσάζ)
16:59 Omnium Γυναικών (Scratch Race ? 1/6)
22:00 Omnium Ανδρών (Flying Lap ? 5/6)
22:26 Ατομικό Σπριντ Γυναικών (Θέσεις 9-12)
22:30 Omnium Γυναικών (Individual Pursuit ? 2/6)
23:23 Omnium Ανδρών (Points Race ? 6/6) – ΜΕΤΑΛΛΙΑ
00:17 Omnium Γυναικών (Elimination Race ? 3/6)

ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ

21:15 3μ. Ανδρών (Προκριματικός)

ΙΠΠΑΣΙΑ

16:00-19:50 ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ Ιππική δεξιοτεχνία ατομικό

ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΙ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ

15:00 10χλμ. κολύμβησης σε ανοιχτή θάλασσα Γυναικών (ΤΕΛΙΚΟΣ)

ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ

19:00 – 22:45
470 Ανδρών (9η και 10η Ιστιοδρομία)
49er Ανδρών (7η, 8η και 9η Ιστιοδρομία)
49er FX Γυναικών (7η, 8η και 9η Ιστιοδρομία)
19:05 Laser Ανδρών (Ιστιοδρομία Medal Race)
20:05 Laser Radial Γυναικών (Ιστιοδρομία Medal Race)
470 Γυναικών (9η και 10 Ιστιοδρομία)

ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΜΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

17:00 Ντουέτο (Προκριματικός ? τεχνικό πρόγραμμα)

ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ

16:00-19:00 Ημιτελικά ομαδικών Γυναικών
21:00-24:00 Ημιτελικά ομαδικών Ανδρών
01:30-04:30 Ημιτελικά ομαδικών Ανδρών
17:00-20:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ομαδικών Γυναικών
01:30-04:45 ΤΕΛΙΚΟΣ ομαδικών Γυναικών

ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ

21:30  105 κιλά Ανδρών (Β΄ γκρουπ)
01:00  105 κιλά Ανδρών (Α΄ γκρουπ) – ΤΕΛΙΚΟΣ

ΠΑΛΗ

16:00-19:00 Ελληνορωμαϊκή 85κ., 130κ. – Προκριματικά/ρεπεσάζ
22:00-01:00 Ελληνορωμαϊκή 85κ., 130κ. – ΤΕΛΙΚΟΙ

ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΙ

Άνδρες
Προημιτελικά

ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

Γυναίκες
Προημιτελικά
20:10 Βραζιλία-ΗΠΑ
21:30 Αυστραλία-Ουγγαρία
00:20 Ρωσία-Ισπανία
01:40 Ιταλία-Κίνα

ΜΠΑΣΚΕΤ

Άνδρες

Β ΟΜΙΛΟΣ
20:15 Νιγηρία-Βραζιλία
01:00 Ισπανία-Αργεντινή
04:30 Λιθουανία-Κροατία

ΒΟΛΕΪ

Άνδρες

Α ΟΜΙΛΟΣ
11:35 ΗΠΑ-Μεξικό
20:30 Ιταλία-Καναδάς
22:35 Βραζιλία-Γαλλία

Β ΟΜΙΛΟΣ
09:30 Αργεντινή-Αίγυπτος
15:00 Ρωσία-Ιράν
17:05 Πολωνία-Κούβα

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Άνδρες

Α ΟΜΙΛΟΣ
20:40 Γαλλία-Δανία
01:50 Κροατία-Τυνησία
03:50 Κατάρ-Αργεντινή

Β ΟΜΙΛΟΣ
15:30 Πολωνία-Σλοβενία
17:30 Γερμανία-Αίγυπτος
22:40 Σουηδία-Βραζιλία
ΧΟΚΕΙ
Γυναίκες
Προημιτελικά

16:00  Ισπανία-Αργεντινή
18:30  Βέλγιο-Ινδία
00:00  Ολλανδία-Αυστραλία
02:30  Γερμανία-Νέα Ζηλανδία

Leave a reply